| درباره ی ما

درباره ی ماirshoop.ir با همكاري تني چند از برنامه نويسان ، طراحان حرفه اي وب و متخصصين شبكه از سال 1387 شمسی آغاز به كار كرده است . اكنون اين شركت ،تجربه حرفه اي در زمينه پياده سازي سايت هاي اينترنتي ، مديريت و گسترش محتواي وب و ميزباني وب سايت هاي اينترنتي با در اختيار داشتن قوي ترين و مجهزترين سرورهاي دنيا و تيم مجرب و قدرتمند به يكي از مدعيان اصلي در زمينه ميزباني وب ( هاستينگ ) ، ثبت دامنه ( دامين ) ، خدمات حضور در اينترنت ، مهندسي اينترنت ، طراحي و برنامه نويسي وب ، خدمات مديريت و گسترش وب ، و همچنين خدمات تجارت الكترونيك در ايران و حتي خاورميانه مبدل گرديده است.


احترام به حقوق مشتريان ، درك صحيح نيازهاي مشتريان ، كيفيت برتر محصولات ارائه شده و پشتیبانی کاملاً حرفه ای و قابل رقابت با سرویس دهندگان ممتاز دنیا ، ضامن موفقیت ما در ارایه این خدمات بوده است.
نجواهاست اميدوار است بتواند با ارائه خدمات حرفه اي در زمينه ميزباني وب ( هاستينگ ) ، ثبت دامنه ( دامين ) ، خدمات حضور در اينترنت ، مهندسي اينترنت ، طراحي و برنامه نويسي وب ، خدمات مديريت و گسترش وب ، و همچنين خدمات تجارت الكترونيك كمكی شايان در جهت فرهنگ‌سازی هرچه بيشتر استفاده كاربردی از اينترنت در بين ايرانيان و كليه فارسی زبانان دنيا نمايد.
از شما كاربر عزيز هم تقاضا داريم با ارسال نظرات و پيشنهادات سازنده خود ، ما را هرچه بيشتر در راستای بهينه‌سازی اين اقدام همراهی نمائيد.
امیدواریم ، بتوانیم افتخار خدمات رساني به شما كاربر عزيز را نیز داشته باشیم!
توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT Development) در قرن حاضر بخش های متعددی از جوامع مدرن امروزی را متحول ساخته است. رشد به روز اقتصادی و بازرگانی به همراه تحولات علمی منشاء موثری جهت تبادل اطلاعات گردیده که به دنبال خود تکنولوژی های مرتبط با این امر را ایجاد نموده است. در ایران نیز برنامه های توسعه اقتصادی و علمی کشور راه را برای ورود هر چه بهینه تر فناوری اطلاعات (IT) به عرصه های متعدد اجتماعی گشوده است که در سال های اخیر شاهد تأثیر گذاری فناوری اطلاعات (IT) در این بخش بوده ایم.
نجواهاست، متشکل از متخصصینی با تفکر مدرن و همگرا با این موج جدید ، در حال حاضر همانند چندین حرکت قبلی ، آماده ارائه راه حل ها و راهکارهای کوچک و بزرگ در زمینه فناوری اطلاعات (IT) و پروژه های مرتبط با آن می باشد. به کارگیری دانش درست ، دوری از هرگونه بزرگ نمایی در کار ، صداقت در ارائه راه حل های مورد توجه مشتری و دانش عمیق نسبت به تکنولوژی های روز ، دقت اجرای تعهدات نسبت به امور محوله را بسیار بالاتر از دید و انتظار اولیه متقایات نموده است.
بطور کلی منطق ارائه راه حل های فناوری اطلاعات (IT) این شرکت با گرایش مدرن در سه سطح و با سه دید زیر بررسی می گردد:
* SmallOffice/Home Office (SOHO) Solutions
راه حل های بسیار هوشمند برای شرکت های بسیار کوچک و نوپا و تجارت های خانگی
* Small To Medium Business Solutions
راه حل های تکنولوژیک برای شرکت ها ، ارگان ها و مراکز با وسعت فعالیتی کوچک تا متوسط
* Large Scale Business Solutons
راه حل های جامع برای مجموعه های بزرگ با گستره فعالیتی بالا
با توجه به نوع رویکرد راه حل های ذکر شده در بالا نجواهاست فعالیت های زیر را به طور کامل و جامع در حیطه دانش بالای خود می ئداند:
* ایجاد و پیاده سازی پرتال ( پورتال ) های سازمانی بر اساس نرم افزار مدیریت محتوا (CMS)
* ایجاد و پیاده سازی سایت های اینترنتی بر اساس نرم افزار مدیریت محتوا (CMS)
* طراحی حرفه ای صفحات وب (Web Design)
* ایجاد و پیاده سازی فروشگاه های اینترنتی (E-Shop)
* ایجاد اتوماسیون اداری تحت وب
* برنامه نویسی پیشرفته تحت وب (Web Development)
* برنامه نویسی پیشرفته تحت ویندوز (Windows Application)
* طراحی و پیاده سازی سیستم های آموزش الکترونیک (E-Learning)
* ارائه راه حل های جامع در زمینه تجارت الکترونیک (E-Commerce)
* بازاریابی الکترونیکی بر اساس استانداردهای بین المللی (E-Marketing)
* مشاوره ، طراحی ، پیاده سازی ، راه اندازی ، راهبری و مدیریت شبکه های کامپیوتری (Networking)
* ثبت آدرس اینترنتی و اخذ فضای اینترنتی (Domain Registration & Web Hosting)
* اتوماسیون اداری تحت وب
* خدمات مدیریت و گسترش وب
* خدمات تخصصی حضور در اینترنت
* مهندسی اینترنت
همچنین این مجموعه مفتخر است که در طول چندیدن سال فعالیت اخیر به تعهدات خود نسبت به مشتریان گرامی زیر به بهترین شرایط عمل نماید.

خدمات ارایه شده:
1- میزبانی وب ایران
2- میزبانی وب خارج
3- ثبت دامین های com - org -net - biz
4- ثبت دامین ir