طراحی

طراحی سایت

ابتدا خود را کاربر یک سایت فرض کنید، شما هنگام ورود به یک سایت به ترتیب به چه چیزهایی توجه می کنید.
اجازه دهید ما بگویم به طور خودآگاه یا ناخودآگاه به ترتیب چه عواملی سبب می شود شما محو یک سایت شوید یا آنرا یک سایت ناکارآمد تشخیص دهید.
1- سرعت : اولین چیزی سبب رضایت مندی کاربر می شود سرعت دسترسی اولیه به یک سایت است (توجه فرمایید که اولین نه مهمترین) این پارامتر بستگی به سخت افزارهای مورد استفاده برای پشتیبانی سایت دارد.
2- زیبایی : دومین پارامتری که روی ذهن کاربر تاثیر می گذارد قبل از آنکه حتی فرصت استفاده از امکانات یا مطالب سایت را داشته باشد ظاهر سایت است که کارایی آن بستگی به علم و مهارت گرافیستی دارد که طراحی گرفیکی سایت را بر عهده داشته است.
3- کارایی و کیفیت : بعد از آنکه کاربر به سایت وارد شد و نگاهی اجمالی به ظاهر سایت انداخت شروع خواهد کرد به جستجو برای آنچه که با هدف دستیابی به آن به سایت وارد شده است، چیدمان منوها، مطالب و سایر عناصر اهمیت دارد که چگونه باشد که این کار باید توسط طراح و برنامه نویس مجرب انجام شده باشد.

 

حال بیایید از منظر یک وبمستر (صاحب یک سایت) به قضیه نگاه کنیم. یک وبمستر به ترتیب معمولا به دنبال چه باید باشد؟
جواب این سوال هم بسیار ساده است.
1- جذب کاربر : سایت هر موضوعی که داشته باشد صاحب آن به دنبال جذب مخاطب بیشتر است که برای رسیدن به این هدف پیش از هرچیز رعایت نکات مرتبط با خواست کاربر که در بالا به آنها اشاره شد الزامی است، در قدم بعد طراحی اصولی و تبلیغات می تواند به جذب کاربر بیشتر کمک کنید
2- امنیت : هیچ وبمستری مایل نیست اطلاعات محرمانه یا غیر محرمانه ی موجود در بانکهای اطلاعاتی سایت توسط هیچ شخصی جز خودش قابل ویرایش باشد بنابراین سایت می بایست ضمن برنامه نویسی اصولی توسط مدرنترین نرمافزارها و یک متخصص امنیت نگهداری شود.
3- سهولت مدیریت : معمولا با توجه به مشغله های فروانی که این روزها همگان دارند اگر سایت قابلیتی داشته باشد که با صرف کمترین وقت نگهداری و بروزرسانی شود رضایت بیشتر صاحب آنرا در پی خواهد داشت.

گروه نجواهاست:
گروه نجواهاست متشکل از چندین تن از برترین متخصصین طراحی وب در ایران می باشد. این گروه از پرسرعترین سرورها برای پشتیبانی پروژه هایش استفاده می کند، در این گروه طراح طرح را آماده می کند و آنرا به گرافیست ها و برنامه نویسان تحویل می دهد سپس پروژه آماده سازی و اجرا می شود. بعد از آن متخصصین امنیت در وب به طور شیفتی مراقبند تا هیچ گونه نفوذ یا عملیات خرابکارانه ای روی سایتها اعمال نشود و در صورت بروز کوچکترین مشکل آنرا در کمترین زمان ممکن برطرف می کنند. از آنجا که پروژه ها اغلب به این صورت هستند که شخص دیگری (سفارش دهند) که خارج از گروه نجواهاست است کار بروزرسانی و مدیریت اصلی یک پروژه (سفارش خود) را بر عهده می گیرد کار به گونه ای ارائه می شود که ایشان بتوانند بدون نیاز به دانش فنی سایت خود را مدیریت کنند اما باز هم او تنها نیست زیرا گروه به طور 24 ساعته از طریق پشتیبانی آنلاین در کنار اوست

شما می توانید برای سفارش یا مشاوره و برآورد هزينه با ما تماس بگیرید